Cīņas mākslas nodarbības Tang Soo Do

 Tang Soo Do ir tradicionāla cīņas māksla, un tās mērķis ir attīstīt cilvēku pēc iespējas vairākos veidos, lai veidotu nobriedušu personību, kas spēj pilnībā izmantot savas prāta spējas, ķermeni, emocijas un iekšējo pasauli. Tieši šī visaptverošā attīstība palīdz veidot apziņu, kas ir brīva no konfliktiem un spēj tikt galā ar ārējās pasaules notikumiem tiešā un saprātīgā veidā. Tieši tāpēc to ir ieteicams apgūt jau no 6 gadu vecuma.


Saknes tai ir meklējamas Soo Bahk Do - senās Korejas cīņas mākslā, kas attīstījusies jau vairākus gadu simtus atpakaļ.
Tang Soo Do ir cīņas mākslas stilu apvienojums, kas sastāv no aptuveni 60% Soo Bahk Do, 30% ziemeļu Ķīnas un 10% dienvidu Ķīnas cīņas mākslu elementiem.
Tang Soo Do ietver sevī gan garīgo, gan arī fizisko attīstību. Fiziskās attīstības pamati un tieši  spērienu tehnikas, kas ir viens no Tang Soo Do stūrakmeņiem, nāk no Soo Bahk Do, un viegli plūstošās tehnikas saknes, kas attīsta elpošanu un smadzeņu darbību, ir meklējamas ziemeļu Ķīnas cīņas mākslas sistēmās.


Tang Soo Do - Moo Duk Kwan ir skola, kas palīdz apturēt sevī iekšējos un ārējos konfliktus un uzturēt sevī cienīga cilvēka spējas un vērtības. Neskatoties uz to, ka šī nav kaujas māksla, Tang Soo Do ietver sevī gan pašaizsardzības, gan brīvās cīņas elementus.

Pieteikties nodarbībām var pie galvenā trenera Rolanda Sniķera zvanot vai sūtot ziņu WhatsApp: (+371) 27508989

Pasākuma detaļas

Pasākums sākas 27-10-2020 7:00 pm
Pasākums beidzas 27-10-2020 8:30 pm
Cena Vena nodarbība - 5 EUR jeb 35 EUR mēnesī, pirmā nodarbība bez maksas
Pasākumu pievienoja Rolands Sniķeris
Atrašanās vieta Biznesa Augstskola "Turība" (Konferenču zāle)
Pasākuma kategorijas Tang So Do

Pasākumu vada

Rolands Sniķeris

Latvijas Tang Soo (Soo Bahk) Do Federācija Moo Duk Kwan Prezidents un galvenais treneris

Uz šo pasākumu viars nav iespējams reģistrēties