Piesakies, veic pārskaitījumu un pievienojies Facebook slēgtajai grupai

Cena: 12 EUR par nodarbību.

Nodarbību varēsi noskatīties VISU 2020. GADA VASARU online un uzdot savu jautājumu.

Spēlēšanās ir viens no galvenajiem elementiem, kas nodrošina bērna attīstību, spēlēšanās nav velta laika izšķiešana, bet gan dzīvinoša elpa bērniem visos vecuma posmos. Spēlēšanās ir visa viņu dzīve, it īpaši līdz 7 gadu vecumam. Ko viņam piedāvāt? Kādu vidi radīt? Kā lai viņš attīstās pēc iespējas labāk? Mūsdienās piedāvājums ir milzīgs, rotaļlietu bizness plaukst, bet vai bērnam viss tas ir nepieciešams? Saņemsiet atbildes kā rotaļāties ar bērnu, kādas mantas iegādāties un kā iekārtot bērna istabu, lai viņš spētu attīstīties atbilstoši vecumam.

Nodarbības plāns:
1. Teorijas daļa – Kā veicināt bērnos spēlēšanos un fantāziju?
2. Virtuāli pārcelsimies uz bērnistabu un es jums parādīšu savu bērnu istabu un ļoti daudz paraugus, ko bērnam piedāvāt, kādus darbiņus izveidot pašām mājās. Daudz Montesori paraugi.
3. Jautājumi no jūsu puses.

Vada psiholoģe, BEA pasniedzēja un Montesori speciāliste apmācībā Ginta Slišāne

Naudu pārskaiti uz:
Vārds: GINTA SLIŠĀNE
Konts: LV96HABA0551045192820
Summa: 12 EUR
Mērķis: Online nodarbība

 

GINTA SLIŠĀNE – Mag.Psych. klīniskais psihologs un Baha ziedu terapijas speciāliste.
Esmu psihologs un Baha ziedu terapijas speciālists. Es mīlu to, ko daru. Katrs klients ir vērtība manās acīs.  Es ticu katram no jums, jo cilvēks ir apbrīnojama būtne, kura var tikt galā ar visgrūtākajām situācijām savā dzīvē, es palīdzēšu jums ieraudzīt sevī šo neizsmeļamo potenciālu, kurš ir katrā no mums. Aicinu nekautrēties no savām emocijām, jo tas ir dabiski just un brīžiem netikt galā ar to, kas notiek, ir tikai cilvēcīgi meklēt palīdzību un vēlēties tikt uzklausītam.
Katrā konsultācijā es esmu brīva no stereotipiem un aizspriedumiem un cenšos palīdzēt cik ir manos spēkos, ja saprotu, ka psihologa konsultācija nebūs pietiekoši, tad iesaku doties vēl pie citiem speciālistiem, kā neirologs, psihiatrs vai uz kāda cita virziena terapiju, ja tas klientam palīdzēs labāk.
Pakalpojumi, ko piedāvāju:
•    Baha ziedu terapijas konsultācija – klātienē un elektroniski. Maisījumus sūtu ar omniva.
•    Psiholoģiskā konsultēšana
•    Psiholoģiskā izpēte
•    Atzinuma rakstīšana
•    Izbraukuma lekcijas
Izglītība:
!  Profesionālā maģistra grāds psiholoģijā un psihologa kvalifikācija (Latvijas Universitāte, Kopenhāgenas Universitāte)
!  Sertifikāts un tiesības vadīt Bērnu emocionālās audzināšanas programmu
!  Sertifikāts par pabeigtu The Healingherbs' Training Programme - Learning to Use Bach Flower Remedies Baha ziedu terapijas centrā Rīgā

  Kontakti:
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mob.20214895
Facebook - Baha ziedu terapija Tavai veselībai
Klātienē pieņemu Rīgā un Lielvārdē, braucu mājas vizītēs Rīgas, Ogres un Lielvārdes rajonos.

Oktobris   2020
Pi Ot Tr Ce Pk Se Sv
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31