Divu stundu nodarbība bērnu slēptās motivācijas izpratnei ar psiholoģiskās tipoloģijas- eneagrammas palīdzību:  vecākiem, vecvecākiem, kā arī profesionāļiem, kuriem ir būtiska kvalitatīvu attiecību veidošana ar bērniem. Iespējams iegādāties gan pilnas nodarbības ieraksta skatīšanu, gan atsevišķu nodarbības daļu (ievads un katrs eneatips atsevišķi). Atbildes uz jautājumiem un nodarbības nobeiguma daļu iespējams skatīt bez maksas. Klikojot uz attēla būs iespēja attiecīgo failu iegādāties vai noskatīties bez maksas.

Pakalpojumu sniedz Inta Santa
Esmu profesionāla pārmaiņu un izaugsmes veicinātāja. Ar individuālo un komandu koučingu nodarbojos kopš 2010. gada, bet cilvēku psiholoģiju neesmu pārtraukusi pētīt kopš 1995. gada. Esmu saskārusies ar dažādiem psiholoģiskās tipoloģijas veidiem, tomēr eneagramma ir bijis vienīgais, kas man devis ko vairāk par cilvēku ievietošanu „kastītē”. Apvienojot senās eneagrammas zinības un mūsdienīgo  koučinga pieeju, manuprāt, ir iespējams sniegt visefektīvāko atbalstu izaugsmei gan individuāli, gan pāriem, gan komandām.  
Mani klienti ir drosmīgi cilvēki, kam nozīmīgs savs personīgais veiksmes stāsts. Ticu, ka ikvienam ir iespējams mainīties un kļūt par sevis labāko versiju. Zinu, ka tas ne vienmēr ir viegli, tāpēc, piedzīvojot šīs pārmaiņas, piedāvāju savu atbalstu.
Vairāk www.intasanta.lv