Indivduāla koučinga sesija eneagrammas formātā. Tiem, kuri jau zin savu eneatipu un vēlas kļūt par sevis labāko versiju.
Iespējama klātienē (Rīgā, Mārupē, Aizputē, Liepājā, Ventspilī, Piena muižā) vai skype jebkurā pasaules malā.  Ik trešdienu pēc pieprasījuma UP Office Rīgā, Merķeļa ielā 21.

Pakalpojumu sniedz Inta Santa
Esmu profesionāla pārmaiņu un izaugsmes veicinātāja. Ar individuālo un komandu koučingu nodarbojos kopš 2010. gada, bet cilvēku psiholoģiju neesmu pārtraukusi pētīt kopš 1995. gada. Esmu saskārusies ar dažādiem psiholoģiskās tipoloģijas veidiem, tomēr eneagramma ir bijis vienīgais, kas man devis ko vairāk par cilvēku ievietošanu „kastītē”. Apvienojot senās eneagrammas zinības un mūsdienīgo  koučinga pieeju, manuprāt, ir iespējams sniegt visefektīvāko atbalstu izaugsmei gan individuāli, gan pāriem, gan komandām.  
Mani klienti ir drosmīgi cilvēki, kam nozīmīgs savs personīgais veiksmes stāsts. Ticu, ka ikvienam ir iespējams mainīties un kļūt par sevis labāko versiju. Zinu, ka tas ne vienmēr ir viegli, tāpēc, piedzīvojot šīs pārmaiņas, piedāvāju savu atbalstu.
Vairāk www.intasanta.lv