Saruna ar mērķi noskaidrot iespējamo eneatipu. Sarunā piedalās abi partneri, tāpēc tā būs nedaudz ilgāka, kā klasiskā eneagrammas intervija. Intervijas struktūra ir veidota tā, ka tās nobeigumā klientiem tiek dota iespēja pašam pieņemt fināla lēmumu par savu eneatipu. Klienti saņem iespējamo eneatipu aprakstus un izaugsmes rekomendācijas. Klātienes sesijas gadījumā iespējams izmantot eneagrammas kārtis.
Iespējama klātienē (Rīgā, Mārupē, Aizputē, Liepājā, Ventspilī, Piena muižā) vai skype jebkurā pasaules malā. Ik trešdienu pēc pieprasījuma UP Office Rīgā, Merķeļa ielā 21.
N.B. Šis piedāvajums var būt lieliska dāvana kāzās vai kāzu jubilejā!

Pakalpojumu sniedz Inta Santa
Esmu profesionāla pārmaiņu un izaugsmes veicinātāja. Ar individuālo un komandu koučingu nodarbojos kopš 2010. gada, bet cilvēku psiholoģiju neesmu pārtraukusi pētīt kopš 1995. gada. Esmu saskārusies ar dažādiem psiholoģiskās tipoloģijas veidiem, tomēr eneagramma ir bijis vienīgais, kas man devis ko vairāk par cilvēku ievietošanu „kastītē”. Apvienojot senās eneagrammas zinības un mūsdienīgo  koučinga pieeju, manuprāt, ir iespējams sniegt visefektīvāko atbalstu izaugsmei gan individuāli, gan pāriem, gan komandām.  
Mani klienti ir drosmīgi cilvēki, kam nozīmīgs savs personīgais veiksmes stāsts. Ticu, ka ikvienam ir iespējams mainīties un kļūt par sevis labāko versiju. Zinu, ka tas ne vienmēr ir viegli, tāpēc, piedzīvojot šīs pārmaiņas, piedāvāju savu atbalstu.
Vairāk www.intasanta.lv