Četras apmācību dienas personību komandai, kas maina skatu vienam uz otru. Un pašam uz sevi. Iepazīt savu spēku un vājumu. Un tieši tāpat ar komandas biedriem. Zināt, ko gaidīt un ko - nē. Zināt, par ko ir vērts raizēties un par ko- nē. Zināt, kā sasniegt izcilu sadarbības rezultātu. Interaktīvs apmācību kurss, kur eneagrammas teorijas daļa mijas ar filmām, mūziku, diskusijām, praktisku darbošanos individuāli, pāros un grupās. Piedāvājums ietver arī eneagrammas interviju vai koučinga sesiju katram komandas dalībniekam.

Pakalpojumu sniedz Inta Santa
Esmu profesionāla pārmaiņu un izaugsmes veicinātāja. Ar individuālo un komandu koučingu nodarbojos kopš 2010. gada, bet cilvēku psiholoģiju neesmu pārtraukusi pētīt kopš 1995. gada. Esmu saskārusies ar dažādiem psiholoģiskās tipoloģijas veidiem, tomēr eneagramma ir bijis vienīgais, kas man devis ko vairāk par cilvēku ievietošanu „kastītē”. Apvienojot senās eneagrammas zinības un mūsdienīgo  koučinga pieeju, manuprāt, ir iespējams sniegt visefektīvāko atbalstu izaugsmei gan individuāli, gan pāriem, gan komandām.  
Mani klienti ir drosmīgi cilvēki, kam nozīmīgs savs personīgais veiksmes stāsts. Ticu, ka ikvienam ir iespējams mainīties un kļūt par sevis labāko versiju. Zinu, ka tas ne vienmēr ir viegli, tāpēc, piedzīvojot šīs pārmaiņas, piedāvāju savu atbalstu.
Vairāk www.intasanta.lv