Sapņu analīzes grupa

Sapņi ir veids, kā ar mums runā zemapziņa. Bet mūsu individuālā zemapziņa ir saistīta ar kolektīvo. Vai zinājāt, ka mēs varam sapņoti vienu sapni? Jo ilgāk dzīvoju, jo interesantāka man šķiet šī tēma - kolektīvie sapņi.  Aicinu uz sapņu analīzes grupu, kurā ne tik daudz pētīsim kāda cilvēka sapņa sasaisti ar viņa personību (kā tas ierasti notiek,  strādāju viens pret viens ar terapeitu), bet kāda indivīda sapņa sasaisti ar kolektīvo zemapziņu. (Grupā tiks analizēts sapnis/sapņi un nevis tā sapņotājs/sapņotāji!!!)

Aicināts ikviens, kuru interesē pilnveidot prasmi saskatīt pasaulē notiekošās sinhronitātes, attīstīt emocionālo inteliģenci un paplašināt savu redzesloku.

Grupas pirmās 4 nodarbības būs atvērtas, pēcāk grupu slēgšu un turpināsim darbu jau slēgtā formātā.

Nodarbības notiks zoom platformā katru otro otrdienas vakaru plkst.19.00 - 21:00.
Dalības maksa 10 EUR.
Pieteikšanās Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Pasākuma detaļas

Pasākums sākas 24-11-2020 7:00 pm
Pasākums beidzas 24-11-2020 9:00 pm
Cena € 10.00
Pasākumu pievienoja Inta Santa
Atrašanās vieta Tiešsaistē (online)
Pasākuma kategorijas Prāts un apziņa

Informācija par pasākuma norises vietu - Tiešsaistē (online)

Piedalies pasākumā no jebkuras vietas pasaulē, kur ir pieejams interneta pieslēgums! :)

Pasākumu vada

Inta Santa

Analītiskā psiholoģe, eneagrammas koučs un trenere

Esmu profesionāla pārmaiņu un izaugsmes veicinātāja. Ar individuālo un komandu koučingu nodarbojos kopš 2010. gada, bet cilvēku psiholoģiju neesmu pārtraukusi pētīt kopš 1995. gada. Esmu saskārusies ar dažādiem psiholoģiskās tipoloģijas veidiem, tomēr eneagramma ir bijis vienīgais, kas man devis ko vairāk par cilvēku ievietošanu „kastītē”. Apvienojot senās eneagrammas zinības un mūsdienīgo koučinga pieeju, manuprāt, ir iespējams sniegt visefektīvāko atbalstu izaugsmei gan individuāli, gan pāriem, gan komandām. Mani klienti ir drosmīgi cilvēki, kam nozīmīgs savs personīgais veiksmes stāsts. Ticu, ka ikvienam ir iespējams mainīties un kļūt par sevis labāko versiju. Zinu, ka tas ne vienmēr ir viegli, tāpēc, piedzīvojot šīs pārmaiņas, piedāvāju savu atbalstu.

Izglītība:

• Profesionāla sertificēta kouča (PCC) sertifikāts, Starptautiskā koučinga federācija (International Coaching federation)

• Eneagrammas, koučinga un biznesa treneres sertifikāts, International Coach & Trainer Association (ICTA)

• Profesionālās pilnveides izglītība, Analītiskais psihologs, Sankt-Pēterburgas Junga institūts sadarbībā ar Maskavas Analītiskās Psiholoģijas asociāciju

• Transformācijas spēles Fasilitatore, Innerlinks

• Sociālo zinātņu bakalaurs psiholoģijā, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija (RPIVA )