Esmu izveidojis interneta projektu https://pilnveidojies.lv/, kurā uzņēmumiem un personām, kuras cilvēkiem nodod zināšanas, veic apmācību un palīdz cilvēka izaugsmē, ir iespēja izvietot informāciju par saviem pasākumiem un pakalpojumiem.

Lai izvietotu informāciju par saviem pasākumiem (lekcijām, meistarklasēm, nodarbībām, semināriem,  kursiem vai mācību programmām) ir nepieciešams nosūtīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. sekojošu informāciju:

  1. Pasākuma nosaukums
  2. Pasākuma attēls
  3. Pasākuma norises vieta (vieta un adrese vai tiešsaistē)
  4. Pasākuma sākuma datums un laiks. Ja ir kāds ieplānots pasākums, bet nav vēl noteikts datums, tad var ielikt arī bez sākuma laika
  5. Pasākuma beigu datums un laiks
  6. Pasākuma cena
  7. Pasākuma aprkasts
  8. Lektora bilde un apraksts (nav obligāti)
  9. Saite uz Jūsu interneta resursu vai pasākuma reģistrāciju

Ja pasākums ir publicēts Jūsu vietnē, tad pietiks ar to, ka tikia atsūtīsiet saiti uz to.

Pasākumi tiek publicēti šeit: https://pilnveidojies.lv/

 

Lai izvietotu informāciju par saviem pakalpojumiem (lekcijām, meistarklasēm, nodarbībām, semināriem, konsultācijā, kursiem vai mācību programmām), ir nepieciešams nosūtīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. sekojošu informāciju: Brīvā formā pastāsties, kas esat, ko darāt un kā varat palīdzēt cilvēkiem. Vēlams arī pievienot attēlu, bet tas nav obligāti. Ja pakalpojums ir publicēts Jūsu vietnē, tad pietiks ar to, ka tikia atsūtīsiet saiti uz to.

Pakalpojumi tiek publicēti šeit: https://pilnveidojies.lv/pakalpojumi

 

Lai izvietotu blog rakstus, ir nepieciešams to nosūtīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Tiem obligāti nav jābūt oriģināliem priekš šī portāla, galvenais, lai tie ir Jūsu rakstīti. Ar rakstiem dlīsimies sociālajos tīklos, kā arī ilgākā laika posmā tie saņems apmeklējumus no interneta meklētājiem. Pie rakstiem Jūs būsiet norādīti kā autori ar kontaktinformāciju.

Raksti tiek publicēti šeit: https://pilnveidojies.lv/raksti

 

Informācijas izvietošana vietnē būs bez maksas līdz brīdim, kad tiks nodrošināta iespēja informāciju pakalpojumu sniedzējiem pievienot pašiem. Pēc tam varēsiet izvēlēties vai pasākumus un pakalpojumus pievienosiet paši bez maksas vai arī varēsiet to uzticēt mums par maksu.

Ja veitnē neatrodat pasākumu vai pakalpojumu kategorijas, kas atbilst jūsu sniegto pakalpojumu jomai, tad ziņojiet un mēs to pievienosim.

 

 

Tēmas var būt visdažādākās:

Fiziskā sagatavotība: vingrošana, joga, sporta disciplīnas u.c.

Veselība: fiziskā veselība, emocionālā veselība, smadzeņu darbības uzlabošana u.c.

Talantu attīstīšana: dziedāšana, dejošana, mūzikas instrumentu spēlēšana u.c.

Prāts un apziņa: pašvērtējuma celšana, apzinātība, prāta kļūdas u.c.

Ezotērika: astroloģija, numeroloģija, enerģētika u.c.

Psiholoģija un cilvēku tipoloģija: psiholoģija, socionika, psihosofija, eneagramma u.c.

Darbs un bizness: valodas, vadītāja apliecības, dažādi, darba efektivitāte, koučings, nozaru specifika u.c.

 Pēc Jūsu vēlmēm var tik pievienotas arī citas pasākumu kategorijas.